Platforma robocza montowana na ciężarówce 48 m L
GL 48 L GL 48 L
48,18 m Maks. Wysokość robocza
600 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
| Maks. Wysokość robocza | 48,18 m |
| Maks. Wysokość platformy | 46,18 m |
| Maks. Zakres | 31,75 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 600 kg |
| Maks. Liczba osób | 7 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,37 x 1,07 m |
| Wydłużona długość platformy | 3,78 m |
| Maks. Udźwig na przedłużeniu | 320 kg |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 180° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 10,39 x 2,55 x 3,78 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,32 m |
| Masa własna | 17450 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 18000 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| AdBlue | Ja |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Blokada mechanizmu różnicowego | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 2 ° |
| Prześwit | 0,21 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 160 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 22,6 kg/cm² |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 6,55 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 4,55 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,56 m |
| Długość wsparcia | 6,31 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 9,09 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 7,78 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 6,81 m |
| Oś wahliwa | Nein |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 0 Stk. |
| Prawo jazdy | Vermietung nur mit Bedienpersonal |
Technical specifications, prices and images are subject to change.