Platforma robocza montowana na ciężarówce 40 m H
GL 40 H GL 40 H
40,20 m Maks. Wysokość robocza
600 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
| Maks. Wysokość robocza | 40,20 m |
| Maks. Wysokość platformy | 40,20 m |
| Maks. Zakres | 30,90 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 600 kg |
| Maks. Liczba osób | 7 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,38 x 1,08 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,79 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 9,84 x 2,55 x 3,83 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,23 m |
| Masa własna | 16290 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Blokada mechanizmu różnicowego | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 2 ° |
| Prześwit | 0,23 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 150 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 21,6 kg/cm² |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 6,42 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 4,48 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,55 m |
| Długość wsparcia | 5,87 m |
| Abstützlänge schmal | 5,87 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 6,61 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 7,52 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 8,36 m |
| Oś wahliwa | Nein |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 10 Stk. |
| Ladefläche | L x B: 1,89 x 0,65 m, linksseitig klappbar, mit Materialkasten. |
| Prawo jazdy | C / 2 |
Technical specifications, prices and images are subject to change.