Montowana na ciężarówce platforma robocza 37 m B z napędem na wszystkie koła
GL 37 B Napęd na wszystkie koła GL 37 B Napęd na wszystkie koła
37,18 m Maks. Wysokość robocza
500 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Specjalnie nadaje się do
- Ogrodnictwo i architektura krajobrazu
- Rzemiosło
- Budownictwo
- Sektory korporacyjne od telekomunikacji, dostawców energii, zarządzania budynkami itp.
| Maks. Wysokość robocza | 37,18 m |
| Maks. Wysokość platformy | 35,18 m |
| Maks. Zakres | 31,61 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 500 kg |
| Maks. Liczba osób | 5 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,09 x 0,85 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 85° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 8,80 x 2,63 x 4,00 m |
| Masa własna | 16050 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 16150 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Ja |
| Maks. Pozycja pochylona | 2 ° |
| Prześwit | 0,36 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 180 kN / hinten: 130 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 6,33 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 4,44 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,57 m |
| Długość wsparcia | 4,78 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 7,68 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 6,54 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 4,74 m |
| Anschlagpunkte PSA | 6 Stk. |
| Ladefläche | L x B: 1,59 x 2,40 m, beidseitig klappbar, mit Materialkasten. |
| Prawo jazdy | Vermietung nur mit Bedienpersonal |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy