Platforma robocza montowana na ciężarówce 33m K
GL 33 K GL 33 K
32,63 m Maks. Wysokość robocza
350 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Zalety
- Równomierne nachylenie żelu: 8°
- 1000 woltowa izolacja
Specjalnie nadaje się do
- ogrodnictwo i architektura krajobrazu
- handel
- budownictwo
- firmy z branży telekomunikacyjnej, zaopatrzenia w energię, zarządzania budynkami itp.
| Maks. Wysokość robocza | 32,63 m |
| Ruchomy do wysokości roboczej | 9,32 m |
| Maks. Wysokość platformy | 30,63 m |
| Maks. Zakres | 21,73 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 350 kg |
| Maks. Liczba osób | 3 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,84 x 0,99 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 8,59 x 2,51 x 3,61 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,23 m |
| Masa własna | 7280 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 7490 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,16 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 68 kN / hinten: 58 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | Vorne: 9,8 kg/cm² / hinten: 8,4 kg/cm² |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 5,32 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 3,92 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,51 m |
| Długość wsparcia | 5,62 m |
| Abstützlänge schmal | 4,17 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 7,45 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 6,75 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 6,75 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 4 Stk. |
| Prawo jazdy | C1 / 3 |
| Funkcje specjalne | Geländeneigung bis 8° nivellierbar, optional mit isoliertem Arbeitskorb bis 1000 V. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.