Montowana na ciężarówce platforma robocza 30 m U z napędem na wszystkie koła
GL 30 U z napędem na wszystkie koła GL 30 U z napędem na wszystkie koła
30,22 m Maks. Wysokość robocza
350 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
| Maks. Wysokość robocza | 30,22 m |
| Maks. Zakres | 22,83 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 350 kg |
| Maks. Liczba osób | 3 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,71 x 0,93 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz | Hydraulisch, 180° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,66 x 2,57 x 3,83 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,23 m |
| Masa własna | 10430 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 11000 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| AdBlue | Ja |
| Napęd na wszystkie koła | Ja |
| Blokada mechanizmu różnicowego | Ja |
| Zakres zastosowania | Außen |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,28 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, nur zusammen ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 149 kN / hinten: 68 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | Vorne: 21,1 kg/cm² / hinten: 9,6 kg/cm² |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 3,83 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 3,18 m |
| Wąska szerokość podparcia | 2,53 m |
| Długość wsparcia | 4,00 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 5,54 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 5,11 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 4,73 m |
| Oś wahliwa | Nein |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 4 Stk. |
| Prawo jazdy | Vermietung nur mit Bedienpersonal |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy