Platforma robocza montowana na ciężarówce 29 m K
GL 29 K GL 29 K
29,07 m Maks. Wysokość robocza
250 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Wysokie obciążenie koszyka
- Bardzo duży zasięg boczny
-
Obszar ładowania z opuszczanymi bokami
Przykłady użycia
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Prace przemysłowe
- Technika eventowa
| Maks. Wysokość robocza | 29,07 m |
| Maks. Zakres | 17,26 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 250 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,45 x 1,01 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz | Hydraulisch, 180° |
| Ramię kosza | Nein |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,88 x 2,34 x 3,09 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,79 m |
| Masa własna | 3260 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| AdBlue | Ja |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Blokada mechanizmu różnicowego | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,22 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, nur zusammen ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 32 kN / hinten: 25 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | Vorne: 10,2 kg/cm² / hinten: 8 kg/cm² |
| Szerokość podparcia | 3,79 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 3,07 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,34 m |
| Długość wsparcia | 4,43 m |
| Abstützlänge schmal | 3,18 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 5,76 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 5,34 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 3,88 m |
| Oś wahliwa | Nein |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 0 Stk. |
| Prawo jazdy | B / 3 |
Technical specifications, prices and images are subject to change.