Platforma robocza montowana na ciężarówce 27 m U
GL 27 U GL 27 U
26,93 m Maks. Wysokość robocza
250 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Wysokie obciążenie koszyka
- Bardzo duży zasięg boczny
-
Obszar ładowania z opuszczanymi bokami
Przykłady użycia
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Prace przemysłowe
- Technika eventowa
| Maks. Wysokość robocza | 26,93 m |
| Maks. Zakres | 17,97 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 250 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,45 x 1,01 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Nein |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,44 x 2,34 x 3,09 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,43 m |
| Masa własna | 3260 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| AdBlue | Ja |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Blokada mechanizmu różnicowego | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,20 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, nur zusammen ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 32 kN / hinten: 25 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | Vorne: 10,2 kg/cm² / hinten: 8 kg/cm² |
| Szerokość podparcia | 3,85 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 3,10 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,34 m |
| Długość wsparcia | 4,42 m |
| Abstützlänge schmal | 3,18 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 5,86 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 4,90 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 3,95 m |
| Oś wahliwa | Nein |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 2 Stk. |
| Prawo jazdy | B / 3 |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy