Platforma robocza montowana na ciężarówce 26 m M electric
GL 26 M Electric GL 26 M Electric
25,68 m Maks. Wysokość robocza
250 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Napęd elektryczny (100% bezemisyjny)
- Elastyczne ramię klatki
-
Duży zasięg boczny
Przykłady użycia
- Operacje w obszarach wrażliwych na hałas
- Prace wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
| Maks. Wysokość robocza | 25,68 m |
| Maks. Wysokość platformy | 23,68 m |
| Maks. Zakres | 17,13 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 250 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,34 x 0,64 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 450 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,84 x 2,45 x 3,00 m |
| Szerokość transportowa | 2,32 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,35 m |
| Masa własna | 4730 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 5200 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Zakres zastosowania | Innen und außen |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,20 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, nur zusammenfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 49 kN / hinten: 30 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | Vorne: 8,6 kg/cm² / hinten: 5,2 kg/cm² |
| Szerokość podparcia | 3,60 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 2,96 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,32 m |
| Długość wsparcia | 4,37 m |
| Abstützlänge schmal | 3,18 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 3,82 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 5,19 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 5,58 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 2 Stk. |
| Prawo jazdy | C1 / 3 |
| Funkcje specjalne | Ladefläche mit Kastenaufbau, elektrischer Fahrantrieb. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.