Montowana na ciężarówce platforma robocza 25 m U electric
GL 25 U Electric GL 25 U Electric
24,55 m Maks. Wysokość robocza
250 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Batterie Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Napęd elektryczny (100% bezemisyjny)
- Elastyczne ramię klatki
-
Duży zasięg boczny
Przykłady użycia
- Operacje w obszarach wrażliwych na hałas
- Prace wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
| Maks. Wysokość robocza | 24,55 m |
| Maks. Zakres | 16,88 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 250 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,48 x 1,05 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,75 x 2,25 x 2,96 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,30 m |
| Masa własna | 4840 kg |
| Typ napędu | Batterie |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Blokada mechanizmu różnicowego | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,20 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, nur zusammen ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 50 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 3,85 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 2,83 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,25 m |
| Długość wsparcia | 4,48 m |
| Abstützlänge schmal | 3,02 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 5,26 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 4,91 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 3,70 m |
| Oś wahliwa | Nein |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 0 Stk. |
| Prawo jazdy | C1 / 3 |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy