Platforma robocza montowana na ciężarówce 100 m H
GL 100 H GL 100 H
99,08 m Maks. Wysokość robocza
600 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
| Maks. Wysokość robocza | 99,08 m |
| Maks. Zakres | 38,85 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 600 kg |
| Maks. Liczba osób | 7 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,37 x 1,07 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,77 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 540 ° |
| Obrotowy kosz | Hydraulisch, 440° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 16,37 x 2,55 x 3,99 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,84 m |
| Masa własna | 52310 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 53000 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| AdBlue | Ja |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Blokada mechanizmu różnicowego | Ja |
| Maks. Pozycja pochylona | 1 ° |
| Prześwit | 0,22 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln fahrbar |
| Max. siła wsparcia | 445 kN |
| Szerokość podparcia | 9,65 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 7,18 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 4,82 m |
| Długość wsparcia | 9,30 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 13,02 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 11,47 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 10,04 m |
| Oś wahliwa | Nein |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 10 Stk. |
| Prawo jazdy | Vermietung nur mit Bedienpersonal |
Technical specifications, prices and images are subject to change.