Platforma robocza montowana na ciężarówce 10 m B
GL 10 B GL 10 B
10,50 m Maks. Wysokość robocza
200 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Izolowany kosz roboczy
- Szybkie wdrożenie
-
Operacja bez podpórek
Przykłady użycia
- Szybki serwis i prace instalacyjne
- Konserwacja oświetlenia ulicznego i zewnętrznego
- Zastosowania przemysłowe
| Maks. Wysokość robocza | 10,50 m |
| Maks. Wysokość platformy | 8,50 m |
| Maks. Zakres | 5,42 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 200 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,15 x 0,79 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 400 ° |
| Obrotowy kosz | Elektrisch, 2 x 65° |
| Ramię kosza | Nein |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 6,29 x 2,01 x 2,75 m |
| Szerokość transportowa | 2.01 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,26 m |
| Masa własna | 2760 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| AdBlue | Ja |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Allradantrieb | Nein |
| Blokada mechanizmu różnicowego | Nein |
| Maks. Zdolność wspinaczkowa | 15 % |
| Maks. Pozycja pochylona | 8 ° |
| Prześwit | 0,18 m |
| Wsparcie | Nein |
| Oś wahliwa | Nein |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 2 Stk. |
| Prawo jazdy | B / 3 |
Technical specifications, prices and images are subject to change.