Ładowarka teleskopowa 5,90 m-25 A
GTS 59-25 A GTS 59-25 A
5,85 m Maks. Wysokość podnoszenia
2500 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
| Maks. Wysokość podnoszenia | 5,85 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 2500 kg |
| Napęd na wszystkie koła | Ja |
| Typ napędu | Diesel |
| Bez oznaczeń | Nein |
| Wymiary całkowite | 5,05 x 1,87 m |
| Długość pozycji transportowej | 5,05 m |
| Szerokość konstrukcji | 1,87 m |
| Wysokość pozycji transportowej | 1,90 m |
| Wsparcie | Nein |
| Długość zębów | 1,20 m |
| Masa własna | 5220 kg |
| Funkcje specjalne | Allradantrieb, Allradlenkung |
Alternatywy