Platforma robocza montowana na ciężarówce 51 m J z napędem na wszystkie koła
GL 51 J Napęd na wszystkie koła GL 51 J Napęd na wszystkie koła
50,61 m Maks. Wysokość robocza
600 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
| Maks. Wysokość robocza | 50,61 m |
| Maks. Wysokość platformy | 48,61 m |
| Maks. Zakres | 32,93 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 600 kg |
| Maks. Liczba osób | 7 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,37 x 1,09 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,73 m |
| Maks. Udźwig na przedłużeniu | 320 kg |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 220° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 10,36 x 2,94 x 3,84 m |
| Masa własna | 24050 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 26000 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Ja |
| Maks. Pozycja pochylona | 2 ° |
| Prześwit | 0,20 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 235 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 34 kg/cm² |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 6,52 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 4,53 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,55 m |
| Długość wsparcia | 6,29 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 9,16 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 7,94 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 6,40 m |
| Anschlagpunkte PSA | 10 Stk. |
| Prawo jazdy | Vermietung nur mit Bedienpersonal |
| Funkcje specjalne | Allradantrieb mit 3 Achsen für ein erweitertes Arbeitsdiagramm. Das Lift-Up-System ermöglicht das Anheben der dritten Achse im Geländeeinsatz. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy