Platforma robocza montowana na ciężarówce 90 m G
GL 90 G GL 90 G
90,00 m Maks. Wysokość robocza
530 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
| Maks. Wysokość robocza | 90,00 m |
| Maks. Wysokość platformy | 88,00 m |
| Maks. Zakres | 32,90 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 530 kg |
| Maks. Liczba osób | 5 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,25 x 0,96 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,55 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 540 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 84° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 16,29 x 2,54 x 4,01 m |
| Nadwyżka | 2,58 m |
| Masa własna | 47400 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 48000 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Blokada mechanizmu różnicowego | Ja |
| Kąt nachylenia | 8° |
| Prześwit | 0,22 m |
| Wsparcie | Ja |
| Max. siła wsparcia | 345 kN |
| Szerokość podparcia | Vorne: 8,30 m / hinten: 8,15 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | Vorne: 7,45 m / hinten: 7,46 m |
| Długość wsparcia | 8,70 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 7 Stk. |
| Prawo jazdy | Vermietung nur mit Bedienpersonal |
| Funkcje specjalne | Ladefläche mit Bordwänden und verschließbarem Materialkasten, 230-V-Generator mit 4 kVA, optional mit Powerliftsystem und Vakuum-Glassauger. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.