Platforma robocza montowana na ciężarówce 40 m G
GL 40 G GL 40 G
40,26 m Maks. Wysokość robocza
600 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Specjalnie nadaje się do
- Ogrodnictwo i architektura krajobrazu
- Rzemiosło
- Budownictwo
- Sektory korporacyjne od telekomunikacji, dostawców energii, zarządzania budynkami itp.
| Maks. Wysokość robocza | 40,26 m |
| Maks. Wysokość platformy | 38,26 m |
| Maks. Zakres | 31,08 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 600 kg |
| Maks. Liczba osób | 7 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,41 x 0,97 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 250 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 9,74 x 2,53 x 3,78 m |
| Nadwyżka | 0,92 m |
| Masa własna | 16100 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 18000 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 2 ° |
| Prześwit | 0,22 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 150 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 6,60 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 4,77 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,86 m |
| Długość wsparcia | 6,37 m |
| Anschlagpunkte PSA | 7 Stk. |
| Ladefläche | L x B: 0,65 x 1,81 m, linksseitig klappbar, mit Materialkasten. |
| Prawo jazdy | C / 2 |
| Funkcje specjalne | Optional mit Lastenträgersystem (Powerliftsystem) und Vakuum-Glassauger. 2 Korbarme mit je 180° Schwenkwinkel, austeleskopierbarer Korbarm für Arbeiten über Störkanten, computergestützte Abstützautomatik. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.