Platforma robocza montowana na ciężarówce 18 m L Hybrid
GL 18 L Hybrid GL 18 L Hybrid
18,08 m Maks. Wysokość robocza
250 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Hybrid Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Napęd hybrydowy
- Wysokie obciążenie kosza
-
Obrotowy kosz roboczy
Przykłady użycia
- Niski poziom hałasu i emisji w zamkniętych pomieszczeniach i przestrzeniach eventowych
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Zastosowania przemysłowe
| Maks. Wysokość robocza | 18,08 m |
| Maks. Wysokość platformy | 16,08 m |
| Maks. Zakres | 10,08 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 250 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,38 x 0,75 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 360 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 80° |
| Ramię kosza | Nein |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,80 x 2,28 x 2,83 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,44 m |
| Masa własna | 3375 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Hybrid |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 1 ° |
| Prześwit | 0,20 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 23,5 kN / hinten: 13,3 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 3,15 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,27 m |
| Długość wsparcia | 3,31 m |
| Abstützlänge schmal | 3,00 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 3,36 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 4,16 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 2 Stk. |
| Prawo jazdy | B / 3 |