Platforma robocza montowana na ciężarówce 16 m N
GL 16 N GL 16 N
16,29 m Maks. Wysokość robocza
250 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Kompaktowa konstrukcja
- Obrotowy kosz roboczy
-
Obszar ładowania z opuszczanymi bokami i skrzynką materiałową
Przykłady użycia
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Prace przemysłowe
- Technika eventowa
| Maks. Wysokość robocza | 16,29 m |
| Maks. Wysokość platformy | 14,29 m |
| Maks. Zakres | 10,40 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 250 kg |
| Wymiary platformy LxW | 1,40 x 0,70 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 400 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Nein |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,12 x 2,25 x 2,95 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,31 m |
| Masa własna | 3290 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 1 ° |
| Prześwit | 0,16 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln fahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 28 kN / hinten: 16 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | Vorne: 2,29 m / hinten: 2,34 m |
| Długość wsparcia | 3,20 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 3,90 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 2 Stk. |
| Prawo jazdy | B / 3 |
| Funkcje specjalne | Kastenaufbau für Werkzeug, links klappbar (0,93 x 1,56 m) |