Platforma robocza montowana na ciężarówce 14 m B Sprinter
GL 14 B Sprinter GL 14 B Sprinter
13,65 m Maks. Wysokość robocza
230 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Izolowany kosz roboczy do 1000 V
- Elastyczne ramię kosza
-
Narrow support width
Przykłady użycia
- Praca przy instalacjach elektrycznych i średniego napięcia (do 1000 V)
- Oświetlenie zewnętrzne i inżynieria ruchu
- Praca na nawisach i trudno dostępnych miejscach
| Maks. Wysokość robocza | 13,65 m |
| Maks. Wysokość platformy | 11,65 m |
| Maks. Zakres | 8,48 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 230 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,33 x 0,73 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 420 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Nein |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 6,67 x 2,34 x 3,12 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,20 m |
| Masa własna | 2940 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | Vorne & hinten: 5° / seitlich: 3 ° |
| Prześwit | 0,20 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, nur zusammen ausfahrbar |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 2,35 m |
| Anschlagpunkte PSA | Stk. |
| Prawo jazdy | B / 3 |
| Funkcje specjalne | Der Arbeitskorb ist bis 1000 Volt isoliert. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.