Platforma robocza montowana na ciężarówce 48 m J
GL 48 J GL 48 J
48,22 m Maks. Wysokość robocza
600 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
| Maks. Wysokość robocza | 48,22 m |
| Maks. Wysokość platformy | 46,22 m |
| Maks. Zakres | 32,12 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 600 kg |
| Maks. Liczba osób | 7 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,32 x 1,05 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,74 m |
| Maks. Udźwig na przedłużeniu | 320 kg |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 10,46 x 2,54 x 3,85 m |
| Masa własna | 17440 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 18000 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Prześwit | 0,21 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 160 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 23,1 kg/cm² |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 6,52 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 4,53 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,54 m |
| Długość wsparcia | 6,28 m |
| Prawo jazdy | Vermietung nur mit Bedienpersonal |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy