Platforma robocza montowana na ciężarówce 46 m G z napędem na wszystkie koła
GL 46 G Napęd na wszystkie koła GL 46 G Napęd na wszystkie koła
46,15 m Maks. Wysokość robocza
600 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Szczególnie odpowiedni dla
- Ogrodnictwo i architektura krajobrazu
- Rzemiosło
- Budownictwo
- Firmy z branży telekomunikacyjnej, energetycznej, zarządzania budynkami itp.
| Maks. Wysokość robocza | 46,15 m |
| Maks. Wysokość platformy | 44,15 m |
| Maks. Zakres | 31,00 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 600 kg |
| Maks. Liczba osób | 7 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,29 x 0,96 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,71 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 500 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 10,36 x 2,56 x 3,95 m |
| Masa własna | 17240 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 18000 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Ja |
| Blokada mechanizmu różnicowego | Ja |
| Maks. Pozycja pochylona | 2 ° |
| Prześwit | 0,35 m |
| Wsparcie | Ja |
| Max. siła wsparcia | 178 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 6,44 m |
| Długość wsparcia | 6,28 m |
| Prawo jazdy | Vermietung nur mit Bedienpersonal |
| Funkcje specjalne | Ladefläche mit Bordwänden, optional mit Lastenträgersystem (Powerliftsystem) sowie Vakuum-Glassauger, austeleskopierbarer Korbarm ermöglicht Arbeiten über Störkanten, computergestützte Abstützautomatik. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy