Montowana na ciężarówce platforma robocza 45 m H z napędem na wszystkie koła
GL 45 H z napędem na wszystkie koła GL 45 H z napędem na wszystkie koła
44,80 m Maks. Wysokość robocza
600 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Szczególnie odpowiedni dla
- Ogrodnictwo i architektura krajobrazu
- Rzemiosło
- Budownictwo
- Firmy z branży telekomunikacyjnej, energetycznej, zarządzania budynkami itp.
| Maks. Wysokość robocza | 44,80 m |
| Maks. Wysokość platformy | 42,80 m |
| Maks. Zakres | 26,50 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 600 kg |
| Maks. Liczba osób | 5 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 2,30 x 0,95 m |
| Wysuwana platforma | Ja |
| Wydłużona długość platformy | 3,70 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 540 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Ja, hydraulisch |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 10,00 x 2,55 x 4,01 m |
| Masa własna | 17705 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 18000 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Ja |
| Prześwit | 0,38 m |
| Wsparcie | Ja |
| Max. siła wsparcia | 130 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 6,20 m |
| Długość wsparcia | 5,85 m |
| Ladefläche | Ladefläche mit abschließbarem Materialkasten. |
| Prawo jazdy | Vermietung nur mit Bedienpersonal |
| Funkcje specjalne | Austeleskopierbarer Korbarm, optional mit Lastenträgersystem (Powerliftsystem) sowie Vakuum-Glassauger verfügbar. |
Alternatywy