Platforma robocza montowana na ciężarówce 29 m H
GL 29 H GL 29 H
28,80 m Maks. Wysokość robocza
230 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Wysokie obciążenie koszyka
- Bardzo duży zasięg boczny
-
Obszar ładowania z opuszczanymi bokami
Przykłady użycia
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Prace przemysłowe
- Technika eventowa
| Maks. Wysokość robocza | 28,80 m |
| Maks. Wysokość platformy | 26,80 m |
| Maks. Zakres | 16,84 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 230 kg |
| Wymiary platformy LxW | 1,37 x 0,69 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 450 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | 2 x 85° |
| Ramię kosza | Nein |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,77 x 2,19 x 3,05 m |
| Masa własna | 3300 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Prześwit | 0,17 m |
| Wsparcie | Ja |
| Max. siła wsparcia | Vorne 32 kN / hinten: 25 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 3,68 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 2,95 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,19 m |
| Długość wsparcia | 4,15 m |
| Prawo jazdy | B / 3 |
| Funkcje specjalne | Steckdose im Arbeitskorb, Ein-/Ausschalter für den Motor im Arbeitskorb, Erdung möglich, Ein- und Ausfahrautomatik, Memory-Funktion, Ladefläche mit Bordwand (L x B: 1,00 x 1,83 m) |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy