Platforma robocza montowana na ciężarówce 27 m P
GL 27 P GL 27 P
26,98 m Maks. Wysokość robocza
295 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Niezwykle wysokie obciążenie koszyka
- Duży zasięg boczny
-
Obszar ładowania z opuszczanymi bokami
Przykłady użycia
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Prace przemysłowe
- Technika eventowa
| Maks. Wysokość robocza | 26,98 m |
| Maks. Wysokość platformy | 24,98 m |
| Maks. Zakres | 17,70 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 295 kg |
| Maks. Liczba osób | 3 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,65 x 0,72 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 450 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Elektrisch, 2 x 90° |
| Ramię kosza | Nein |
| Zwis zewnętrzny | 0,40 m |
| Masa własna | 3290 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Kąt nachylenia | 7° |
| Prześwit | 0,20 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, nur zusammen ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | 32 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | Vorne: 104 kg/cm² / hinten: 81,6 kg/cm² |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 3,78 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | 3,06 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,34 m |
| Długość wsparcia | 4,42 m |
| Abstützlänge schmal | 3,18 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 5,75 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 5,33 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 3,86 m |
| Anschlagpunkte PSA | 3 Stk. |
| Prawo jazdy | B / 3 |
Technical specifications, prices and images are subject to change.