Platforma robocza montowana na ciężarówce 27 m L
GL 27 L GL 27 L
27,10 m Maks. Wysokość robocza
230 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Gniazdo w koszu roboczym
- Obrotowy kosz roboczy
-
Obszar ładowania z opuszczanymi bokami
Przykłady użycia
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Zadania przemysłowe
- Technika eventowa
| Maks. Wysokość robocza | 27,10 m |
| Maks. Wysokość platformy | 25,10 m |
| Maks. Zakres | 16,32 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 230 kg |
| Wymiary platformy LxW | 1,39 x 0,67 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 450 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Ja |
| Ramię kosza | Nein |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,67 x 2,18 x 2,99 m |
| Masa własna | 3290 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Prześwit | 0,15 m |
| Wsparcie | Ja |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 29 kN / hinten: 19 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | Vorne: 3,52 m / hinten: 3,66 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | Vorne: 2,87 m / hinten: 2,92 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,20 m |
| Długość wsparcia | 4,16 m |
| Abstützlänge schmal | 3,14 m |
| Prawo jazdy | B / 3 |
| Funkcje specjalne | Steckdose im Arbeitskorb, Erdung möglich, Einfahr- und Aufstellautomatik, Memory-Funktion, Ein-/Ausschalter für den Motor im Arbeitskorb, Ladefläche mit Bordwand. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.
Alternatywy