Montowana na ciężarówce platforma robocza 25 m M z napędem na wszystkie koła
GL 25 M Napęd na wszystkie koła GL 25 M Napęd na wszystkie koła
24,40 m Maks. Wysokość robocza
230 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Elastyczne ramię kosza
- Napęd na wszystkie koła
-
Obrotowy kosz roboczy
Przykłady użycia
- Zastosowania terenowe i budowlane
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Zadania przemysłowe
| Maks. Wysokość robocza | 24,40 m |
| Maks. Wysokość platformy | 22,40 m |
| Maks. Zakres | 16,52 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 230 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,41 x 0,71 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 450 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Hydraulisch, 2 x 85° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,38 x 2,53 x 3,73 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,25 m |
| Masa własna | 7060 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 7490 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Ja |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,28 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja, nur zusammen ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 55 kN / hinten: 25 kN |
| Ciśnienie obciążenia podłogi | 8 kg/cm² |
| Szerokość podparcia po obu stronach | 2,53 m |
| Długość wsparcia | 3,91 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 4,54 m |
| Anschlagpunkte PSA | 2 Stk. |
| Prawo jazdy | Vermietung nur mit Bedienpersonal |
| Funkcje specjalne | Allradantrieb, Aufstell- und Einfahrautomatik, Memoryfunktion. |
Technical specifications, prices and images are subject to change.