Platforma robocza montowana na ciężarówce 22 m T
GL 22 T GL 22 T
22,35 m Maks. Wysokość robocza
200 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Obrotowy kosz roboczy
- Kompaktowa konstrukcja
-
Obszar ładowania z opuszczanymi bokami
Przykłady użycia
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Zadania przemysłowe
- Technika eventowa
| Maks. Wysokość robocza | 22,35 m |
| Maks. Wysokość platformy | 20,35 m |
| Maks. Zakres | 14,18 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 200 kg |
| Wymiary platformy LxW | 1,37 x 0,66 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 450 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | 2 x 55° |
| Ramię kosza | Nein |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 6,47 x 2,12 x 3,00 m |
| Masa własna | 3260 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Prześwit | 0,16 m |
| Wsparcie | Ja |
| Max. siła wsparcia | Vorne: 27 kN / hinten: 16 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | Vorne: 3,52 m / hinten: 3,34 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | Vorne: 2,82 m / hinten: 2,73 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,12 m |
| Długość wsparcia | 4,15 m |
| Abstützlänge schmal | 3,19 m |
| Prawo jazdy | B / 3 |
| Funkcje specjalne | Aufstellneigung bis 5°, Ladefläche mit Bordwand (1,05 x 2,13 m) |