Platforma robocza montowana na ciężarówce 22 m P
GL 22 P GL 22 P
22,10 m Maks. Wysokość robocza
200 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Duży zasięg boczny
- Obrotowy kosz roboczy
-
Obszar ładowania z opuszczanymi bokami
Przykłady użycia
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Zadania przemysłowe
- Technika eventowa
| Maks. Wysokość robocza | 22,10 m |
| Maks. Wysokość platformy | 20,10 m |
| Maks. Zakres | 14,00 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 200 kg |
| Wymiary platformy LxW | 1,38 x 0,68 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 450 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Ja |
| Ramię kosza | Nein |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,25 x 2,10 x 3,01 m |
| Masa własna | 3460 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,25 m |
| Wsparcie | Ja |
| Szerokość podparcia po obu stronach | Vorne: 3,48 m / hinten: 3,33 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | Vorne: 2,78 m / hinten: 2,75 m |
| Pionowa szerokość podparcia | Vorne: 2,10 m / hinten: 2,10 m |
| Długość wsparcia | 3,95 m |
| Abstützlänge schmal | 2,98 m |
| Prawo jazdy | B / 3 |
| Funkcje specjalne | Ladefläche mit Bordwand, automatisches Absenken in Grundstellung, Aufstellautomatik |
Technical specifications, prices and images are subject to change.