Platforma robocza montowana na ciężarówce 22 m B
GL 22 B GL 22 B
21,95 m Maks. Wysokość robocza
230 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Duży zasięg boczny
- Elastyczne ramię kosza
-
Gniazdo w koszu roboczym
Przykłady użycia
- Praca na zwisach i trudno dostępnych miejscach
- Prace budowlane, montażowe i konserwacyjne
- Zadania przemysłowe
| Maks. Wysokość robocza | 21,95 m |
| Maks. Wysokość platformy | 19,95 m |
| Maks. Zakres | 16,84 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 230 kg |
| Maks. Liczba osób | 2 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 1,37 x 0,67 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 225 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Elektrisch, 85° |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 7,76 x 2,23 x 3,03 m |
| Zwis zewnętrzny | 0,10 m |
| Masa własna | 3270 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Maks. Pozycja pochylona | 5 ° |
| Prześwit | 0,17 m |
| Podpory hydrauliczne | Ja. einzeln ausfahrbar |
| Max. siła wsparcia | Vorne 32 kN / hinten: 25 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | Vorne: 3,67 m / hinten: 3,51 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | Vorne: 2,95 m / hinten: 2,86 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,20 m |
| Długość wsparcia | 4,15 m |
| Abstützlänge schmal | 3,12 m |
| Przekątna podparcia, vari. 1 | 5,42 m |
| Przekątna podparcia, vari. 2 | 5,02 m |
| Przekątna podparcia, vari. 3 | 3,77 m |
| Punkt zatrzymania. PPE EN 795 | 2 Stk. |
| Prawo jazdy | B / 3 |
Technical specifications, prices and images are subject to change.