Platforma robocza montowana na ciężarówce 11 m B Hybrid
GL 11 B Hybrid GL 11 B Hybrid
11,03 m Maks. Wysokość robocza
120 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Hybrid Typ napędu
Cena na zapytanie
Właściwości urządzenia
- Izolowany kosz roboczy
- Napęd hybrydowy
-
Hitch
Przykłady użycia
- Szybki serwis i prace instalacyjne
- Niski poziom hałasu i niska emisja w zamkniętych pomieszczeniach i przestrzeniach eventowych
- Zastosowania przemysłowe
| Maks. Wysokość robocza | 11,03 m |
| Maks. Wysokość platformy | 9,03 m |
| Maks. Zakres | 6,00 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 120 kg |
| Maks. Liczba osób | 1 Pers. |
| Wymiary platformy LxW | 0,68 x 0,63 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 400 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Nein |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 6,12 x 2,02 x 2,68 m |
| Masa własna | 2623 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 3500 kg |
| Typ napędu | Hybrid |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Prześwit | 0,19 m |
| Wsparcie | Nein |
| Prawo jazdy | B / 3 |
Technical specifications, prices and images are subject to change.