Platforma robocza montowana na ciężarówce 70 m J
GL 70 J GL 70 J
69,60 m Maks. Wysokość robocza
600 kg Maks. Obciążenie kosza / Udźwig
Diesel Typ napędu
Cena na zapytanie
| Maks. Wysokość robocza | 69,60 m |
| Maks. Wysokość platformy | 67,60 m |
| Maks. Zakres | 34,00 m |
| Maks. Obciążenie kosza / Udźwig | 600 kg |
| Wymiary platformy LxW | 3,88 x 1,05 m |
| Zakres obrotu górnego podwozia | 540 ° |
| Obrotowy kosz roboczy | Ja |
| Ramię kosza | Ja |
| Wymiary całkowite dł. x szer. x wys. | 13,77 x 2,52 x 3,98 m |
| Masa własna | 32360 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 33000 kg |
| Typ napędu | Diesel |
| Napęd na wszystkie koła | Nein |
| Prześwit | 0,33 m |
| Wsparcie | Ja |
| Max. siła wsparcia | 250 kN |
| Szerokość podparcia po obu stronach | Vorne: 8,38 m / hinten: 8,30 m |
| Szerokość podparcia po jednej stronie | Vorne: 5,49 m / hinten: 5,40 m |
| Pionowa szerokość podparcia | 2,50 m |
| Długość wsparcia | 8,40 m |
| Prawo jazdy | Vermietung nur mit Bedienpersonal |
| Funkcje specjalne | Austeleskopierbarer Korbarm für Arbeiten über Störkanten, hohe Korblast, optional mit Lastenträgersystem (Powerliftsystem) und Vakuum-Glassauger sowie Plattform in der Länge auf 2,32 m einteleskopierbar. |
Alternatywy